›  Wyszukiwarka

Wyszukiwarka - 'hodowla'

FilozofiaNasza filozofia oparta jest na gospodarowaniu sprzyjającemu budowaniu zrównoważonego ekosystemu, w którym mieszka człowiek. Próbujemy stworzyć wyjątkowe miejsce, w którym ludzie żyją w zgodzie z naturą, czerpiąc jednocześnie z jej dobrodziejstw.

więcej »

 

Filozofia zdrowego życia„Nie ze zboża się bierze to, co jest pożywieniem serc. Ale z tego, co zbożu dają z siebie (…) żyć można tylko tym, co się przetwarza. Nie daje życia to, co jest złożone w człowieku, jak w magazynie” (Antoine de Saint-Exupery „Twierdza” roz. IX/XXVI)

więcej »

 

GaleriaZapraszamy do obejrzenia następujących galerii zdjęć: Nasza hodowla Nasze gospodarstwo Natura wokół nas

więcej »

 

Gospodarstwo Pacółtowo a ekologiaRolnictwo ekologiczne jest specyficzną formą gospodarowania i produkcji żywności. Żywność wytwarzana jest metodami naturalnymi w czystym i bezpiecznym środowisku, bez nawozów sztucznych i syntetycznych środków ochrony roślin, antybiotyków....

więcej »

 

Hodowla bydła w PacółtowieGospodarstwo w Pacółtowie prowadzi hodowlę bydła mięsnego rasy Charolaise i Limousine. Hodowla odbywa się na obszarze ponad 1000 ha, gdzie na łąkach i pastwiskach wypasa się nasze bydło.

więcej »

 

Nasza hodowlaGaleria przedstawia naszą hodowle bydła

więcej »

 

O GospodarstwieGospodarstwo Pacółtowo zajmuje się produkcją roślinną, a także hodowlą bydła mięsnego rasy Charolaise i Limousine. Szczegółowe informacje o hodowli bydła oraz o samym Gospodarstwie Pacółtowo znajdują się na innych zakładkach naszej strony.

więcej »

 
 
« wstecz